środa, 6 listopada 2013

Idealna kombinacja- kobieta i mężczyzna.. ! ;)

Cześć! ;)




"Wziąć Cię i iść, leżeć i rozmawiać aż nastanie blady świt, splątani ramionami oderwani- ja i Ty. Bezpiecznie we dwoje, ja Ciebie obronię. Otoczmy się ciepłem!"




Cooo taaaam? :D 

Jest super, fajnie, mega, świetnie i wgl., mimo, że dzisiaj miałam okropny dzień.. <zasłabło mi się i takie tam ;x> 

Zastanawialiście się co znaczy właściwie stwierdzenie "olewam Cię"? To takie, hmm.. dziwne. Nawet jak olejesz daną osobę to nie wymażesz jej z pamięci, więc po co to robić? Po to, żebyś miał nad nią górę? Po co wgl. mówić o tym, że się kogoś olewa.. Ja nastawienie do tego mam takie, nie widzę chęci rozmowy, spotkania- wiem, że mnie olewasz.. Ale jeśli piszesz do mnie, jeśli chcesz się spotkać to wszystko jest sprzeczne, bo olewasz mnie czy pogrywasz w jakieś niejasne gierki? Pomyśl czego chcesz! ;)


Patrzcie, patrzcie! *.*


Wyspa Milos, położona w Grecji. Widzicie tę zatoczkę? Powstała na skutek wybuchu wulkanu.. :) Jednak natura potrafi zdziałać cuda! :D Kolejne miejsce, które odwiedzę! :D Ktoś leci ze mną? ;>

8 komentarzy:

  1. I jak tu Cię Rusiu nie kochać ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Czemu tak twierdzisz?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A dlaczego mam twierdzić inaczej? : > Nie jestem super miła, zawsze piszę co myślę, mówię co myślę, czasami nawet przesadzam.. czasem bywam wredna, nawet często, jest wiele innych, naprawdę kochanych dziewczyn. Wśród nich nie mam obowiązku twierdzić, że kochanie mnie to normalność. :) A wręcz nie czułabym się dobrze, gdyby to było normalnością.. :) Bo jak tekst piosenki głosi "kochać to nie znaczy zawsze to samo". Mam nadzieję, że moja odpowiedź Cię usatysfakcjonowała! ;))

      Usuń
  3. Ja tam Cię kocham :* :O

    OdpowiedzUsuń