piątek, 1 listopada 2013

Za wszystkie grzechy nie żałuję, nie umiem mówić, przepraszam..

Witajcie ;)



Ja nie jestem jak inni ludzie, którzy szukają szczęścia w butelce.. Chciałem tylko żebyś wiedziała,
 że przegrałem siebie i Ciebie.. 



Co u Was? 

U mnie naprawdę dobrze! ;) 

Dzisiaj dzień Wszystkich Świętych.. ;) Wszyscy odwiedzają swoich bliskich, rozmawiają z nimi.. Wyznają im rzeczy, których wcześniej nie mieli okazji wyznać bo było już za późno.. Czy to nie jest piękne? Szkoda, że jest jedno takie święto w ciągu roku, ale dobrze, że chociaż ono jest. Nie zapominajcie o bliskich, mimo, że zmarli to oni dalej na Was czekają! :)  


Może nie jest to osoba, tylko zwierze, ale bardzo mi bliskie.. Tęsknie bardzo za Dinem, moim psem.. Mogę go nazwać w sumie członkiem rodziny bo tyle ile z nami był to tak jakby był moim braciszkiem. :) Mam nadzieję, że gdziekolwiek jest, dalej tak słodko merda ogonem i cieszy się na widok może już nie mój, ale swoich nowych właścicieli.. ;) 

I mimo wszystko, dalej go kocham! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz