Witajcie ;)
Ja nie jestem jak inni ludzie, którzy szukają szczęścia w butelce.. Chciałem tylko żebyś wiedziała,
że przegrałem siebie i Ciebie..
Co u Was?
U mnie naprawdę dobrze! ;)
Dzisiaj dzień Wszystkich Świętych.. ;) Wszyscy odwiedzają swoich bliskich, rozmawiają z nimi.. Wyznają im rzeczy, których wcześniej nie mieli okazji wyznać bo było już za późno.. Czy to nie jest piękne? Szkoda, że jest jedno takie święto w ciągu roku, ale dobrze, że chociaż ono jest. Nie zapominajcie o bliskich, mimo, że zmarli to oni dalej na Was czekają! :)
Może nie jest to osoba, tylko zwierze, ale bardzo mi bliskie.. Tęsknie bardzo za Dinem, moim psem.. Mogę go nazwać w sumie członkiem rodziny bo tyle ile z nami był to tak jakby był moim braciszkiem. :) Mam nadzieję, że gdziekolwiek jest, dalej tak słodko merda ogonem i cieszy się na widok może już nie mój, ale swoich nowych właścicieli.. ;)
I mimo wszystko, dalej go kocham!

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz