Życie jest zbyt krótkie, aby tracić czas na rozmowy o niczym.
sobota, 9 listopada 2013
Sweet nothing.
Hej
Chcę tylko pisać. Pozwól mi pisać.
Nic nie jest takie jak powinno być. Jest okropnie..
A jak u Was? ;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz