wtorek, 5 listopada 2013

Jestem wśród drzew, mgła oplata ciało, rosa wsiąka w koszulkę.. ;)

Hej! ;)


Odbierzesz mi wiarę tylko jeśli mnie zabijesz.



Jaak leci? ;) 
Nie miałam zamiaru dzisiaj pisać ale pewna osoba mnie natchnęła.. Zaczęłam się zastanawiać czy jeśli piszę na blogu oraz prywatnie, to czy dana osoba odczuwa to samo? Co tak właściwie myśli w momencie czytania mojego tekstu, a w momencie rozmowy ze mną? Postrzega mnie raczej jako tę samą osobę czy jako kogoś całkiem innego? 

Jasne, w prawdziwym życiu nie świecę może aż tak bardzo mądrością, ale wiecie dlaczego? Ludzie tego nie doceniają, trzeba chcieć poznać czyjeś zdanie oraz odczucia! ;) 

Miłego snu oraz udanej środy! ;))

Chcę lato.

4 komentarze:

  1. Sam kontakt przez pisanie, a nie normalną rozmowę już jest inny.. Zanim coś napiszesz - możesz usunąć, a gdy już coś powiesz to magicznego klawisza "delete" nie ma :(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Rozmowa zależy od chęci dwóch stron.. ;) P.s. w pisaniu też możesz się przeliczyć.. ;)

      Usuń
  2. ludzie czasami boja sie poznac czyjes zdanie, co utrudnia komunikacje ;) PS. gdzie usmiech stracilas Rusio na profilowym :D

    OdpowiedzUsuń