Hej! ;)
Olejmy wszystko, liczy się tylko to co teraz.
Jak leci? ;p U mnie znacznie lepiej.. ; p Znowu dzisiaj jakoś gorzej się czułam, ale sytuacja opanowana- jest stabilnie. Jutro tylko do 13, juhu <3
Co się dzieje ze światem? Czemu ludzie oceniają innych po pozorach? Przecież najważniejsze to zaakceptować siebie, a jeżeli to robimy to chcemy aby inni też nas szanowali. Często działa to tylko w jedną stronę, że chcemy brać a dać nie potrafimy. W dzisiejszych czasach problem polega na tym, że ludzie są bardzo samolubni.. Nie chcą zrozumieć, że odmienność należy docenić.
Bo on ma odwagę pokazać, że jest inny i być sobą, a Ty będziesz dalej szedł w tłumie jednocześnie stojąc w miejscu i czekając aż coś się ruszy.. Będziesz tak stał i wyśmiewał kogoś, kto już dawno Cię minął, ale zważ na to, że on potrafi. Ty nie.
Miłego wieczorku i do napisania. :)
A Ty Danielu idź wreszcie spać!! :p
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz