sobota, 31 sierpnia 2013

Tylko my możemy coś zmienić :>

Siemka! :*


Pozamykali nam okna i drzwi, pozamykali nam mózgi.Pochowali nasze marzenia i sny. Pozamykali nas na zawsze. 


Jak się żyje? Dzisiaj ciężki dzień. Wróciłam do Polski, podróż była bardzo męcząca.. padam z nóg, a przede mną jeszcze podróż na Jastrzębie. Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło! W końcu zobaczę się z paroma osobami. :D <3 

Na mnie pora, dobrej nocki. :> 

Jutro tour de Rybnik, fiu fiu. :pp 

piątek, 30 sierpnia 2013

Chwile spędzone razem to najlepsze momenty! :>


Hej! ;)


Zaufaj memu sercu, które drżąc całe, bije tylko po to, by na wieki należeć do Ciebie.



Jak leci? ;) 

Mieliście może kiedyś kogoś, kto dawniej był dla Was jak prawdziwy kumpel, jednak po czasie bardzo się zmienił i przeszła Wam ochota na widywanie go czy też rozmowę? 
I wtedy on obwinia za to Was, ale gdyby nie był zapatrzonym w siebie egoistą, może zobaczyłby, że wina nie leży w Waszych rękach. 

Wczoraj pisałam, że chciałabym zwiedzić świat i napisałam o jednym miejscu, dzisiaj, chciałabym zwrócić uwagę na całkiem inny, a także niesamowity obszar. 

Zobaczcie: 


Wielka Rafa Koralowa u wybrzeży Australii, na zdjęciu widoczna jest tylko jej niewielka część. Jednak jest tak ogromna, że można zobaczyć ją z kosmosu, a wtedy, wygląda ona tak:


No nic, na mnie pora. Jutro wracam do Polski! ;)  Tutaj macie coś:  http://www.youtube.com/watch?v=qWcoAcFV_-s

I specjalne pozdrowienia dla Darka, który był zniesmaczony, że nie pozdrowiłam go wcześniej, wybacz! : D 

czwartek, 29 sierpnia 2013

Ważne są w życiu marzenia! :>

Czejo :D


Ważne są w życiu marzenia, teraz już wiem. Ważne bym w życiu miał cel. Nie mam nic do stracenia, nic nie zatrzyma już mnie!


 Każdy ma jakieś marzenia, moim jest np. zwiedzenie świata.. M.in. chciałabym pojechać na Malediwy, hm.. w sumie miał rację ten, kto stwierdził, że małe jest piękne.. :> Sami zobaczcie: 


Na zdjęciu przedstawiony został największy kurort na Malediwach, czy nie wygląda jak raj na ziemi? :D Dobrze, że jeszcze takie miejsca istnieją. :D

A tutaj coś dla Was na pogrążenie się w marzeniach, miłego dnia: http://www.youtube.com/watch?v=oFLItoOlY54

I jeszcze małe pozdrowienia dla świetnego kumpla :D Wiem, że lubisz czytać mój blog, Gregory.  ;> 

środa, 28 sierpnia 2013

Jakie ładne słowa, jaki ładny rym : >>

Ahoj! 


-Czasem leżę w trawie i wcale mnie nie widać- mruknął Osiołek.-I świat jest taki ładny!A potem ktoś przychodzi i pyta:'jak się dziś czujesz?'I zaraz okazuje się, że okropnie.


Kończą  się wakacje.. Jak je spędziliście?  

Osobiście spędziłam je w bardzo miłym towarzystwie za co dziękuję osobom, które były ze mną przez te 2 miesiące. :* ;)  Wiecie o kim mowa.. :>

Wczoraj był ciężki dzień, ale potrzebne czasem są ciężkie dni. Dzięki nim uświadamiamy sobie, jak ważne dla nas było coś, co teraz znaczy niewiele. To tak jakbyś powrócił do dzieciństwa, dawniej miałeś inne ideały, świat wydawał się dla Ciebie taki wielki.. i taki pokręcony, w pewnym sensie przyciągał Cię swoją tajemniczością.. :> Jednak potem dorosłeś i zrozumiałeś, że świat jest bardzo mały, że jest prosty.. że jest wiele wyjść z sytuacji i Twoja ciekawość zmalała. Bo zrozumiałeś, że nie jesteś już uzależniony od nikogo, teraz jesteś sobą i możesz zrobić wszystko. :> 

A teraz coś dla tych, którzy opisują całe swoje życie na facebooku. Paradoksalne? ; )


Miłego dnia. :> A tutaj jedna z moich ulubionych piosenek: http://www.youtube.com/watch?v=PPtSKimbjOU

wtorek, 27 sierpnia 2013

Znowu ja :>

Cześć! :>


Daj rękę, pójdziemy wstesz po naszych wspólnych śladach, pozwól, że poprowadzę Cię raz jeszcze.

Jak w tytule widzicie, to znowu ja. Może pierwszy raz widzisz tego bloga i zastanawiasz się, dlaczego znowu? Może jestem dla Ciebie nowością, ale dla tej małej grupy osób, która kiedyś przewinęła się przez mój blog, może okazać się, że jestem im znana.  Równie dobrze, mogą chcieć wyjaśnień, dlaczego usunęłam bloga.



Wszystko się zmienia, codziennie ktoś umiera, ktoś się rodzi. Podejmujemy nowe decyzje. Z każdym nowym dniem mamy kolejne pomysły na siebie i na to, jak żyć. Nie jestem inna niż inni. W moim życiu także zaszło wiele zmian. Jedną z nich właśnie jest rozpoczęcie nowego bloga. Bo nie jestem już tą samą ja, którą byłam pare lat temu. Oczywiście, jestem dalej sobą, jednak moje mniemanie o świecie się dużo zmieniło.