Siemka! :*
Pozamykali nam okna i drzwi, pozamykali nam mózgi.Pochowali nasze marzenia i sny. Pozamykali nas na zawsze.
Jak się żyje? Dzisiaj ciężki dzień. Wróciłam do Polski, podróż była bardzo męcząca.. padam z nóg, a przede mną jeszcze podróż na Jastrzębie. Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło! W końcu zobaczę się z paroma osobami. :D <3
Na mnie pora, dobrej nocki. :>
Jutro tour de Rybnik, fiu fiu. :pp


