Cześć..
Jeśli czujesz, że musisz powiedz mi kilka gorzkich słów. Jeśli teraz mam wyjść już nie wrócę tu, już nie wrócę.. Od pęknięcia dzieli już tylko ukłucie..
Jak myślicie, co kształtuje nas samych? Zbyt często jest to opinia innych. Dlaczego zatracamy się w negatywnych spojrzeniach ludzi? Dlaczego zmieniamy się pod wpływem innych? Gdzie podziało się stwierdzenie, że najlepiej być sobą? Gdzie?
Ludzie! Życie macie jedno.. Róbcie co chcecie, mówcie co chcecie i także myślcie o tym.. ale jednocześnie nie zabraniajcie innym robić tego samego.. Kiedy już nic nie zostanie po mnie, kiedy już nie będę mogła popełnić tego samego błędu drugi raz bo będzie za późno to kto popełni go za mnie? Kto?
Nie trać czasu na myślenie o tym co zrobiłeś źle.. Życie jest za krótkie. Żyj z myślą o tym, że jutro może być Twój ostatni dzień...
Miłej nocy..
