środa, 30 października 2013

Co zostało z nas, garść jałowej ziemi? I czarne płatki zgliszczy kołysane siłą.. wiatru.

Cześć..


Jeśli czujesz, że musisz powiedz mi kilka gorzkich słów. Jeśli teraz mam wyjść już nie wrócę tu, już nie wrócę.. Od pęknięcia dzieli już tylko ukłucie..

Jak myślicie, co kształtuje nas samych? Zbyt często jest to opinia innych. Dlaczego zatracamy się w negatywnych spojrzeniach ludzi? Dlaczego zmieniamy się pod wpływem innych? Gdzie podziało się stwierdzenie, że najlepiej być sobą? Gdzie? 

Ludzie! Życie macie jedno.. Róbcie co chcecie, mówcie co chcecie i także myślcie o tym.. ale jednocześnie nie zabraniajcie innym robić tego samego.. Kiedy już nic nie zostanie po mnie, kiedy już nie będę mogła popełnić tego samego błędu  drugi raz bo będzie za późno to kto popełni go za mnie? Kto? 

Nie trać czasu na myślenie o tym co zrobiłeś źle.. Życie jest za krótkie. Żyj z myślą o tym, że jutro może być Twój ostatni dzień...


Miłej nocy.. 






niedziela, 27 października 2013

Spokój w sobie znajduję im dalej jestem.. od domu..

Hej.. :)


"Zostaw cierpliwość dla mędrców, dzieci dla ojców, małżeństwa tym co zamiast pieprzenia chcą rozmów. I ku*wa pozwól żyć, tak po prostu, aż zacznę czuć jak Ty, tak po prostu.."
               


Jak leci? ; )
U mnie całkiem dobrze średnio.. ;) Dzisiejszy dzień spędziłam w zabytkowej kopalni w Zabrzu. Podobało mi się tam, super wycieczka.. Do czasu. :) Ale o tym może kiedyś. Jeszcze nie koniec dnia, niedługo wychodzę na dwór, a potem czeka mnie historia oraz wok- tak, to jest to. 

Nie napiszę dzisiaj nic mądrego, nie mam ochoty.. Czemu jest tak, że ludzie z czasem się odsuwają od siebie? Chodzą jak jakieś sinusoidy.. jak już są blisko to muszą się oddalić.. To jest nie tylko straszne ale dezorientujące.. Bo przepraszam bardzo, jesteś czy Cię nie ma? Będziesz? Czy po chwili znikniesz? Pamiętaj, życie to nie zabawa a ludzie, przyjaciele to nie tylko sposób na zajęcie czasu.. ;) Zadaj sobie pytanie: jestem dobrym przyjacielem? Można na mnie polegać? A potem głęboko to przemyśl, bo większość może się do tego nie przyzna głośno, ale w sobie będzie czuł jaka jest prawda. Wtedy nie trzeba się załamywać, wystarczy coś zmienić. Bo nikt nie będzie czekał aż dana osoba wreszcie zrozumie. Życie biegnie do przodu, więc nie pozwól żebyś został w tyle. 

Miłej niedzieli, Czytelniku. ;)  

poniedziałek, 21 października 2013

And if you are still breathing, you are the lucky ones.. ! :)

Siemka!



Każdy dzień jest jak runda- musisz ustać. 


Co u Was? Wybaczcie, miałam ciężkie tygodnie ostatnimi czasy. Ale już myślę, że będzie dobrze. ;) 

W nagłówku napisałam, że jeśli jeszcze oddychasz to jesteś szczęśliwy. Co myślicie o przedwczesnej śmierci? Chodzi mi głównie o samobójstwo. Nie jest to przypadkiem tak, że odważni ludzie, bo jak nazwać inaczej tych którzy potrafią to popełnić, są jednocześnie tchórzami? Wg mnie jest to najprostsze wyjście z sytuacji, zakończyć wszystko.. tylko właściwie co? Zamknąć problemy? Ale tak właściwie, czy ta osoba nie otwiera milion innych problemów i zmartwień osobom znajdującym się w jej hmm.. otoczeniu? Samobójca ma odwagę żyć, tak samo jak odwagę ma się zabić. Jest to silny charakter, który postawi zawsze na swoim.. No właśnie, postawi zawsze na swoim- to jedyny problem samobójcy.. Bo śmierć nie jest czymś co można ominąć.. Kiedyś umrzesz, a teraz miej odwagę pokonywać przeciwności losu! :) 


Do napisania, Miśki. Pozdrawiam niepozdrowionych i pozdrowionych wcześniej. ;) 







środa, 2 października 2013

My love is your love, your love is my love.

Hej.

Z góry na dół, jak z jedenastego piętra,gdy znasz to uczucie pękniętego serca. 


Wiecie co najgorsze jest kiedy na kimś Wam zależy? Ten moment, kiedy macie ochotę się zabić, a ta osoba nie reaguje. Tzn. wtedy, kiedy nie możecie jej mieć przy sobie, porozmawiać z nią.. I zastanawiacie się z czego to wynika.. Hm.. z braku chęci? sympatii? Niestety nie możemy czytać w myślach innych i nigdy nie dowiemy się tego, czym kierowała się ta osoba.. Natomiast możemy kierować się intuicją, chociaż nieraz boleśnie zawodzi. 

To wszystko na dzisiaj, trzymajcie się. Wkrótce się odezwę. :)