Heej! :)
W dżungli praw rozkwitać może tylko prawo dżungli.
Co słychać? ;> U mnie lepiej niż wcześniej. Jest wręcz rewelacyjnie! ;) Mój optymizm powrócił, nie wiem czym to spowodowane jest ale czuję się jak nowo narodzona.. ;D Nie muszę się o nic martwić, kiedy wiem, że są ludzie którzy mnie kochają za to jaka jestem! ;)
Dżungla.. Dżungla to kraina dobra i piękna.. Wiele w niej niebezpieczeństw ale zarazem bezpiecznych.. Bo kiedy nie ingerujesz w jej normalny tryb- wszystko będzie dobrze. Jest zaskakująca.. Za każdym rogiem czai się coś innego, coś niesamowitego oraz nowego. Rośliny, wielkie motyle, ptaki, owady.. Życie o którym zwyczajni śmiertelnicy zapomnieli. Piękno natury.. Nigdy nie wiesz co może się stać, nigdy nie wiesz jaka będzie pogoda, nie wiesz czy przeżyjesz kolejny dzień.. i ta niewiedza mnie przyciąga. Zachwyt w poznawaniu każdego jej zakątka, każdego stworzenia, każdego niebezpieczeństwa to uczucie nie do opisania.. Myślisz, że nie możesz tego doświadczyć?
To zamknij oczy i wyobraź sobie jak powoli przechodzisz między drzewami.. Nagle musisz upaść i udawać nieżywego.. Dlaczego? Motyl, który swoim pyłem (zrzucanym ze skrzydeł w razie niebezpieczeństwa) może Cię zabić właśnie przelatuje Ci nad głową i uważnie obserwuje co poczniesz. Jest jednakże taki piękny.. Już wiesz dlaczego niebezpieczeństwo jest bezpieczne?
Poczuj to!:>>

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz