czwartek, 7 listopada 2013

Ja uśmiecham się do słońca, gdy ogrzewa moją twarz. Z medytacji płynie mądrość- zawsze ciesz się tym co masz! ;)

Cześć ;)





Kiedy witam nowy dzień to marzę by dobrą nowinę przyniosło mi dziś świeże powietrze. Bo być może właśnie ten, okaże się ostatnim w którym będę mógł zmienić coś na lepsze.




Z racji tego, że pewnie kilku chłopców czyta mojego bloga, napiszę dzisiaj jaki według kobiety, powinien być mężczyzna! : >  

Po 1. - powinien szanować kobietę, zwłaszcza swoją. Kobiety, kiedy widzą, że chłopiec np. przepuszcza je w drzwiach lub odsuwa krzesło nabierają całkiem innego stosunku do tego osobnika. Widzi, że nie jest to facet w stylu "myślicie, że jak jesteście kobietami to muszę Wam ustępować wszystko?". Nie, my tak ani trochę nie myślimy! Po prostu szacunek jest doceniany! ;) 

Po 2. - kiedy kobieta ma złe dni, nie ma opcji, żeby była miła. Po prostu, nawet kiedy się stara- jest wredna, chamska, czasem mówi coś, czego nie chce. Nie, nie robi tego celowo. To jest niekontrolowane. Facecie, ona chce żebyś był wtedy wyrozumiały! ;)

Po 3. - powinien ją uszczęśliwiać!  ;) Pokazać jej, że jest jego i tylko on chce sprawić, żeby na jej twarzy pojawiał się uśmiech. Kobieta lubi jak się jej prawi komplementy, dla Ciebie to kilka słów- a na jej twarzy na pewno zobaczysz uśmiech.. ;) 

Po 4. - kobieta nie cierpi, kiedy musi czekać na faceta, chce, żeby to on na nią czekał. Żeby pokazał jej, że warto na nią poczekać te kilka minut. 

Po 5. - facet, powinien mówić prawdę. Nawet jeśli jest najgorsza. Dziewczyna woli, żebyś to jej powiedział co o niej sądzisz niż opowiadał wszystkim innym wkoło, poza nią. 

Po 6. - powinien pierwszy pisać oraz sam pytać o spotkanie. Kobieta docenia, kiedy facet odzywa się pierwszy. Pokazuje w ten sposób, że naprawdę chce z nią przebywać, rozmawiać. Jest to pole do popisu facetów. 

Po 7. - powinien dobrze zapewnić czas kobiecie. Ona nie cierpi, kiedy on pyta ją o to, co będą robić. Oczekuje, że właśnie on, skoro już pyta o spotkanie- ma jakiś plan. Zaproponuje spacer, wspólny rower, cokolwiek! ; )

Po 8. - powinien być czuły i nie wstydzić się kontaktu z nią. Kobieta lubi czuć się ważna. Ale uwaga! To działa w dwie strony. 

Po 9. - powinien pamiętać o rocznicy. 

Po 10. - i najważniejsze, powinien kochać ją mimo wszystko. Dla niego to ona powinna być najpiękniejsza, najmądrzejsza oraz wystarczająca. Jest jego kobietą- musi być najlepsza! :) 

Oczywiście to, co tutaj napisałam to tylko spojrzenie kobiety na faceta. Nie bierzcie sobie tego jako obowiązek, jako coś co musicie robić. Dobry facet sam będzie wiedział co powinien robić! ;) A kobiety to istoty pozaziemskie.. nie wiedzą czasem czemu coś robią ale już tak mają w swojej naturze! ; ) 


Miłego dnia! ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz