poniedziałek, 18 listopada 2013

Pozwól mi nie mówić nic i tylko patrzeć.

Hejo





Cóż za ironia, że właśnie Ci, którzy nie zaznali nigdy szczęścia mówią, że życie jest piękne.



Co tam? : D


U mnie dzisiaj baaaardzo pozytywnie! ;) Dzień wolny od szkoły mam, siedzę i cziluję się! ;)



Chciałabym latać, być jak motyl. Móc wznieść się ponad wszystko i oglądać jaki świat jest piękny. Dostrzegać jak wielkie jest to, co według nas jest małe! Żyć krótko ale ŻYĆ! ;D Pełnią życia, cieszyć się każdą chwilą i czerpać jak najwięcej z tego co widzę. Kocham żyć. Kocham świat. Kocham to czego inni nienawidzą. Jestem inna? ; > Nie, ja po prostu chcę dostrzec to, czego ludzie boją się dostrzec! 









Brak komentarzy:

Prześlij komentarz