Hejo
Cóż za ironia, że właśnie Ci, którzy nie zaznali nigdy szczęścia mówią, że życie jest piękne.
Co tam? : D
U mnie dzisiaj baaaardzo pozytywnie! ;) Dzień wolny od szkoły mam, siedzę i cziluję się! ;)
Chciałabym latać, być jak motyl. Móc wznieść się ponad wszystko i oglądać jaki świat jest piękny. Dostrzegać jak wielkie jest to, co według nas jest małe! Żyć krótko ale ŻYĆ! ;D Pełnią życia, cieszyć się każdą chwilą i czerpać jak najwięcej z tego co widzę. Kocham żyć. Kocham świat. Kocham to czego inni nienawidzą. Jestem inna? ; > Nie, ja po prostu chcę dostrzec to, czego ludzie boją się dostrzec!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz