niedziela, 10 listopada 2013

Nic nie znaczące to coś i najważniejsze to nic..

Cześć Wam :)



Jesteś po środku mej głowy jak echo. 



Jak leci? ;) 

Wiecie jak trudno jest cokolwiek napisać, kiedy smutek siedzi w głowie? Myślisz tylko o jednym, zapominasz, że życie mimo wszystko jest piękne.. że czasu nie cofniesz. Uświadamiasz sobie dużo rzeczy i dzięki temu kształtujesz siebie. Wreszcie dochodzisz do wniosku, że powinieneś zrobić coś, czego robić nie chcesz.. 

Piękny był dzisiaj dzień, niedziela idealna na spacer.. :) Na przemyślenia i inne takie. 

Zobaczcie, coś niesamowitego.


Można stwierdzić, że najistotniejsze co powstało kiedykolwiek to rozum ludzki. Spójrzcie na piękną zorze polarną. Nie powstała dzięki człowiekowi, a jednak budzi uczucia. Kiedy na nią patrzę, widzę świat w zupełnie innych barwach, spostrzegam, że coś pięknego może mieć miejsce na ziemi.. Uspokaja mnie ten widok. Myślę potem o ludzkim sercu.. Dochodzę do wniosku, że serce ludzkie to coś na wzór zorzy. Nikt nie może go zniszczyć, ale bardzo trudno zajrzeć w serce i bardzo rzadko mamy taką możliwość. Starajmy się odkrywać ten magiczny moment, kiedy nasze serce powie wszystko, kiedy to co chcemy powiedzieć jest wymalowane- jak zorza na niebie. 

Chciałabym na własne oczy kiedyś zobaczyć to zjawisko. Kiedyś to zrobię, jestem tego pewna, a teraz życzę Wam przyjemnego wieczoru. :) 



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz