Cześć Wam :)
Jesteś po środku mej głowy jak echo.
Jak leci? ;)
Wiecie jak trudno jest cokolwiek napisać, kiedy smutek siedzi w głowie? Myślisz tylko o jednym, zapominasz, że życie mimo wszystko jest piękne.. że czasu nie cofniesz. Uświadamiasz sobie dużo rzeczy i dzięki temu kształtujesz siebie. Wreszcie dochodzisz do wniosku, że powinieneś zrobić coś, czego robić nie chcesz..
Piękny był dzisiaj dzień, niedziela idealna na spacer.. :) Na przemyślenia i inne takie.
Zobaczcie, coś niesamowitego.
Można stwierdzić, że najistotniejsze co powstało kiedykolwiek to rozum ludzki. Spójrzcie na piękną zorze polarną. Nie powstała dzięki człowiekowi, a jednak budzi uczucia. Kiedy na nią patrzę, widzę świat w zupełnie innych barwach, spostrzegam, że coś pięknego może mieć miejsce na ziemi.. Uspokaja mnie ten widok. Myślę potem o ludzkim sercu.. Dochodzę do wniosku, że serce ludzkie to coś na wzór zorzy. Nikt nie może go zniszczyć, ale bardzo trudno zajrzeć w serce i bardzo rzadko mamy taką możliwość. Starajmy się odkrywać ten magiczny moment, kiedy nasze serce powie wszystko, kiedy to co chcemy powiedzieć jest wymalowane- jak zorza na niebie.
Chciałabym na własne oczy kiedyś zobaczyć to zjawisko. Kiedyś to zrobię, jestem tego pewna, a teraz życzę Wam przyjemnego wieczoru. :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz