Cześć ;)
Kiedy witam nowy dzień to marzę by dobrą nowinę przyniosło mi dziś świeże powietrze. Bo być może właśnie ten, okaże się ostatnim w którym będę mógł zmienić coś na lepsze.
Z racji tego, że pewnie kilku chłopców czyta mojego bloga, napiszę dzisiaj jaki według kobiety, powinien być mężczyzna! : >
Po 1. - powinien szanować kobietę, zwłaszcza swoją. Kobiety, kiedy widzą, że chłopiec np. przepuszcza je w drzwiach lub odsuwa krzesło nabierają całkiem innego stosunku do tego osobnika. Widzi, że nie jest to facet w stylu "myślicie, że jak jesteście kobietami to muszę Wam ustępować wszystko?". Nie, my tak ani trochę nie myślimy! Po prostu szacunek jest doceniany! ;)
Po 2. - kiedy kobieta ma złe dni, nie ma opcji, żeby była miła. Po prostu, nawet kiedy się stara- jest wredna, chamska, czasem mówi coś, czego nie chce. Nie, nie robi tego celowo. To jest niekontrolowane. Facecie, ona chce żebyś był wtedy wyrozumiały! ;)
Po 3. - powinien ją uszczęśliwiać! ;) Pokazać jej, że jest jego i tylko on chce sprawić, żeby na jej twarzy pojawiał się uśmiech. Kobieta lubi jak się jej prawi komplementy, dla Ciebie to kilka słów- a na jej twarzy na pewno zobaczysz uśmiech.. ;)
Po 4. - kobieta nie cierpi, kiedy musi czekać na faceta, chce, żeby to on na nią czekał. Żeby pokazał jej, że warto na nią poczekać te kilka minut.
Po 5. - facet, powinien mówić prawdę. Nawet jeśli jest najgorsza. Dziewczyna woli, żebyś to jej powiedział co o niej sądzisz niż opowiadał wszystkim innym wkoło, poza nią.
Po 6. - powinien pierwszy pisać oraz sam pytać o spotkanie. Kobieta docenia, kiedy facet odzywa się pierwszy. Pokazuje w ten sposób, że naprawdę chce z nią przebywać, rozmawiać. Jest to pole do popisu facetów.
Po 7. - powinien dobrze zapewnić czas kobiecie. Ona nie cierpi, kiedy on pyta ją o to, co będą robić. Oczekuje, że właśnie on, skoro już pyta o spotkanie- ma jakiś plan. Zaproponuje spacer, wspólny rower, cokolwiek! ; )
Po 8. - powinien być czuły i nie wstydzić się kontaktu z nią. Kobieta lubi czuć się ważna. Ale uwaga! To działa w dwie strony.
Po 9. - powinien pamiętać o rocznicy.
Po 10. - i najważniejsze, powinien kochać ją mimo wszystko. Dla niego to ona powinna być najpiękniejsza, najmądrzejsza oraz wystarczająca. Jest jego kobietą- musi być najlepsza! :)
Oczywiście to, co tutaj napisałam to tylko spojrzenie kobiety na faceta. Nie bierzcie sobie tego jako obowiązek, jako coś co musicie robić. Dobry facet sam będzie wiedział co powinien robić! ;) A kobiety to istoty pozaziemskie.. nie wiedzą czasem czemu coś robią ale już tak mają w swojej naturze! ; )
Miłego dnia! ;)