Hejo! ;)
Surprise me!
Jak leci? :> Nie pisałam tytułu postu bo ta piosenka wyraża wszystko! :)
Jest świetnie, dzisiaj odpoczęłam za wszystkie czasy! : >
Świetny dzień w towarzystwie przyjaciół :3 Dużo śmiechu- mało zmartwień! :)
A jak u Was, moi drodzy? :)
Jak słucham muzyki, unoszę się w przestrzeni. Muzyka jest najpiękniejszym wytworem człowieka. Mogę mieć milion myśli i tylko ja je znam i tylko ja jedyna będę to czuła.. I wszystko jest takie piękne, wszystko się łagodzi. Cały ból znika, a ja dryfuję. Jestem ponad.. Ponad emocjonalną przepaścią do której sporo ludzi wpada. Muzyka pomaga mi w życiu. Żyję muzyką. Muzyka jest mną. Gdybym chciała opisać, to co czuję kiedy w uszach rozbrzmiewa rytm, słowa, wersy.. zabrakłoby mi wystarczających słów. Żadne słowo nie odpowiada temu, co daje mi muzyka.
Music is my life. My life is music.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz