poniedziałek, 25 listopada 2013

http://youtu.be/tYfjz_jOM6s

Hejo! ;)





Surprise me! 





Jak leci? :> Nie pisałam tytułu postu bo ta piosenka wyraża wszystko! :) 
Jest świetnie, dzisiaj odpoczęłam za wszystkie czasy! : > 
Świetny dzień w towarzystwie przyjaciół :3 Dużo śmiechu- mało zmartwień! :)
 A jak u Was, moi drodzy? :) 


Jak słucham muzyki, unoszę się w przestrzeni. Muzyka jest najpiękniejszym wytworem człowieka. Mogę mieć milion myśli i tylko ja je znam i tylko ja jedyna będę to czuła.. I wszystko jest takie piękne, wszystko się łagodzi. Cały ból znika, a ja dryfuję. Jestem ponad.. Ponad emocjonalną przepaścią do której sporo ludzi wpada. Muzyka pomaga mi w życiu. Żyję muzyką. Muzyka jest mną. Gdybym chciała opisać, to co czuję kiedy w uszach rozbrzmiewa rytm, słowa, wersy.. zabrakłoby mi wystarczających słów. Żadne słowo nie odpowiada temu, co daje mi muzyka. 


Music is my life. My life is music. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz