niedziela, 9 marca 2014

I believe I can fly.

Hej! ;)





"To nie to co masz, ani to, kim jesteś, ani to, gdzie jesteś, ani to co robisz, czyni Cię szczęśliwym bądź nieszczęśliwym. Chodzi o to, o czym myślisz.."



No właśnie kochani, myśli to zabijacz lub motywator. Albo zabija nas, albo motywuje do działań. Warto czasem zadać sobie pytanie: co chcę robić w życiu? Jaki chcę umrzeć?


Bo źle się czuję, bo nie chce mi się, jutro też jest dzień, wolę posiedzieć przy kompie, a po co, bo mu się to nie podoba, bo mnie wyśmieją, bo nie uda mi się, bo to nie ucieknie, kiedyś, za miesiąc, w następnym tygodniu, albo za rok.. ZACZNĘ ROBIĆ COŚ DLA SIEBIE. 

- Czas mija nieubłaganie. Nie szukaj sobie dzisiaj kolejnej wymówki. Jutro sobie za to podziękujesz.



Korzystając z okazji: Pamiętajcie! Zwierzę to nie zabawka, nie decydujcie się na nie jeśli nie jesteście zdolni zapewnić im godnych warunków życia. Nie zabierajcie ich, jeśli za chwilę będziecie chcieli je oddać.
Kto zajmował się Tobą jak byłeś mały? Rodzice. Czy byli obojętni na to, kiedy płakałeś? Czy porzucili Cie kiedykolwiek bo zrobiłeś coś nie tak? Głodzili Cię? Bili? Pamiętaj, dziecko nie potrafi mówić, jedynym sygnałem, że coś jest nie tak jest płacz. Teraz wsłuchaj się w wycie psa. Jak myślisz, chce coś przez to przekazać?

Miłej niedzieli i do napisania! :>