środa, 20 listopada 2013

It feels like I only go backwards, baby.

Cześć, 




Nie mów mi, że mnie kochasz- możesz wszystko zaprzepaścić. 



Zmieniam posta bo tamten nie miał sensu. Jak wcześniej napisałam- miłość nie wybiera. No właśnie, czemu więc mam ponosić odpowiedzialność za to, że ktoś się we mnie zakochał? To nie jest moja wina..
Za dużo smutku. Tak, przykro mi, że Cię rozczarowuję ale z drugiej strony co mam zrobić z tym?
 No właśnie. Wszystko jest krótkotrwałe a Twoje uczucie minie. Takie właśnie jest życie. 




Pozdrowienia, miłego weekendu.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz