Cześć ;>
Umysł ludzki szuka logicznych powodów do bycia szczęśliwym.
Kto by pomyślał, że już po wakacjach, dopiero się zaczynały. :(
Dzisiejszy dzień był bardzo udany! Zachęcam wszystkich do brania udziału w różnych akcjach jako wolontariusze bo dzięki temu nabieracie doświadczenia w różnych sprawach np. w kontaktach z innymi, a także poznajecie sporo świetnych i naprawdę dobrych ludzi! ; > Pewnie każdy myśli "co ja będę z tego miał?" itd., no to ja odpowiadam Wam na to pytanie: ogromną satysfakcje. Nie musimy zawsze wymagać wynagrodzenia za to co robimy, czasem wystarczy odrobina chęci i bezinteresowności a świat staje się lepszy! : )
Wiem, że nigdy to nie dojdzie do Pani, ale bardzo chciałabym podziękować za herbatę! Ogrzała mnie! :D Oby było więcej takich ludzi jak Pani! :))
Tutaj macie coś do przesłuchania: http://www.youtube.com/watch?v=ik4ZFU2rnEY
No i pozdrowienia dla pewnego ktosia, który marudził mi, żebym coś napisała dzisiaj <tak tylko, dla dyscypliny> i dla pewnego Pana, który marudził mi, że go nie pozdrawiam :p <buziak>
Miłego wieczorku! ;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz