Hej! :)
Nie myślę o tym co jutro. Nie myślę o tym co złe. I wszystko jest takie łatwe i takie proste.
Czeeeść! ;) Okropny tydzień za mną! Tak, zdecydowanie mam dosyć szkoły. Jest strasznie stresująca.. :o
A co tam u Was? ;) Już pierwsze oceny są? : >
Na zdjęciu macie piękny rynek w Krakowie. Od pierwszego razu, kiedy tam byłam, kocham to miasto. Żyje ono własnym życiem! ; ) Nie zapominajmy, że Kraków to nie tylko miasto historyczne.. :) Chociaż zamek na Wawelu robi swoje. Dodaje uroku temu miastu, które rozciąga się przy brzegach Wisły. Nie powrócę tam raz, nie powrócę tam dwa razy. Będę wracała tam przy każdej okazji. Jest to jedno z tych miast w których możesz być miliony razy a i tak będą Cię przyciągać.. :) Szkoda, że Żory nie są aż tak piękne! :(
A teraz serdeczne pozdrowienia i przeprosiny dla tych, którzy czekali na kolejnego posta TAK DŁUGO- wybaczcie, szkoła robi swoje.
Barteek :D Nie wiem czy to czytasz ale dla Ciebie szczególne pozdrowienia. :D Klawo jest, no nie? :DD
Rusioo, dziękuję za pozdrowienia ;D no jasne, że jest klawo XD
OdpowiedzUsuń