sobota, 31 sierpnia 2013

Tylko my możemy coś zmienić :>

Siemka! :*


Pozamykali nam okna i drzwi, pozamykali nam mózgi.Pochowali nasze marzenia i sny. Pozamykali nas na zawsze. 


Jak się żyje? Dzisiaj ciężki dzień. Wróciłam do Polski, podróż była bardzo męcząca.. padam z nóg, a przede mną jeszcze podróż na Jastrzębie. Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło! W końcu zobaczę się z paroma osobami. :D <3 

Na mnie pora, dobrej nocki. :> 

Jutro tour de Rybnik, fiu fiu. :pp 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz