środa, 11 września 2013

Why the fuck are you looking at me?

Cześć! 

Can't belive you were once just like anyone else. Then you grew and became like the devil himself. Pray to god I thing of a nice thing to say. But I don't think I can so fuck you anyway.

 
 Jak leci?

Miało być dzisiaj na spokojnie ale pewni ludzie, pewni ludzie którzy przekraczają wszystkie granice nie pozwolili mi na spokojny wieczór. Czy nie drażni Was gdy ktoś wypisuje do Was jakieś durne teksty? Obraża Was przez internet? Czy to nie jest oznaka tego, że ta osoba jest na tyle zdeterminowana Waszym szczęściem, że chce je zniszczyć? Jednak w sumie nie ma ku temu powodu więc usilnie obraża Was na fb, gg itp. żeby się odegrać za coś, co nie jest Waszą winą? Za coś co w sumie on sam sobie wymyślił? Czy nie wkurza Was to, że nie potrafi podejść do Was, powiedzieć co chce i po prostu odejść? Tylko dręczy wiadomościami, jakby robił sobie z tego świetną zabawę. Nie jest to w porządku. Hejterzy, pamiętajcie.. W internecie to i ja mam jaja, ale jeśli poważnie chcecie powiedzieć coś danej osobie, coś przykrego to nie róbcie to w ten sposób. To najgorszy z możliwych. Najlepiej nie róbcie tego wcale. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz