Hejo! :)
Chciałbym mieć gdzieś, ten cały stres, chciałbym popatrz, dać Ci spokojny sen, powiedzieć wszystkim że Cię kocham.
Jak tam po poniedziałku? ;)
Zastanawialiście się nad sensem bezsensowności? Uważam, że wszystko ma sens, że nawet kiedy jesteśmy świadkiem działań, które według nas są całkowicie bezsensowe to jednak coś w sobie mają. Nic nie dzieje się bez przyczyny, wszystko ma jakiś powód. Określenie 'bezsensowność' to poniekąd stwierdzenie tego, że sami nie potrafimy dostrzec sensu w tym co dla kogoś ma ogromne znaczenie i widzi w tym sens. Można to stwierdzenie równie dobrze zastąpić zdaniem "Nie potrafię tego zrozumieć"- wtedy dobrze formułujemy naszą niewiedzę w jakimś temacie. Bo kiedy mówimy, że coś nie ma sensu to tylko pozbawiamy go w swojej głowie. ;)
Udanego wieczorku http://www.youtube.com/watch?v=ya9_5u6tjQQ
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz