czwartek, 5 września 2013

Nie zostawiaj mnie..

Hejo! ;)


Ty nie wiesz jak trudno pustym miastem iść. Z dalekich komet czapkę szyć, jesiennym wiatrem gnanym być.


                      Jak leci? ; ) Dzisiaj miałam ciężki dzień.. szkoła, szkoła, obowiązki domowe, teraz mam trochę odpoczynku <dzięki Bogu!>


Znacie to uczucie, gdy ktoś jest dla Was bardzo ważny? Jest już w pisany w Wasze życie i cokolwiek by się nie stało to wiecznie tak będzie? Kogoś z kim czujecie się niesamowicie, kto Was zrozumie i pocieszy. Z kim chcecie spędzić każdą chwilę a i tak będzie to dla Was za mało? A znacie to uczucie, kiedy tracicie tę osobę? Ten ból? Świadomość, że już nigdy nie będzie jak dawniej? Doceńcie to co macie, tych, którzy są i możecie na nich polegać. W przyjaźni i miłości siła! ;) 

Miłego wieczorku! : >

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz