Hej! :)
Totalnie różni, a jednak tacy sami.. mocno połączeni, połączeni odczuciami.
Jak leci?
Leżę już w łóżku i w sumie miałam nie pisać dzisiaj nic <leńleńleń>, ale nagle zaczęłam myśleć i pomyślałam o czymś, co muszę tutaj napisać. Mianowicie, zaczęłam myśleć o życiu dzikich. No wiecie, o życiu w dżungli. Tamci ludzie są całkiem inni od nas, mogłabym wręcz powiedzieć, że są idealni, tacy jak powstali. Bo pierwszy człowiek musiał sobie sam dawać rade, nie mógł pójść do sklepu po zakupy, nie mógł zarobić pieniędzy bo nawet ich nie było. Był skazany na siebie i wg mnie to było prawdziwe życie! Do teraz ludzie żyjący w dżungli są panami własnych losów, ale są szczęśliwi. Nie mają tak desperackich problemów jak my, cieszą się każdym dniem.. Dzisiaj w TVN widziałam reklamę o dziewczynce, która walczy z chorobą i która stwierdziła, że najpiękniejsze słowo jakie słyszała to: życie. Tak, to właśnie jest najpiękniejsze. To, że możemy oddychać i robić to co chcemy. Po to mamy życie, żeby spełniać swoje marzenia, nie po to, żeby nieustannie gonić za wszechobecnymi trendami i rozwojem. Po to, żeby żyć, a nie zamykać się w pułapce czasu, która każdego dnia coraz bardziej zamyka nasze możliwości.
Dobrej nocki! Paa :>
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz