piątek, 6 września 2013

Wszystko zapisane gdzieś w ruchu planet..

Cześć : >


Każdy dba o swoje interesy, myśląc że jest dobrze. Zamyka wartości w kartonie, kasując pieniądze.


Jak po 1. tygodniu szkoły? Gotowi na kolejne 9 i 3/4 miesiąca? : O

 Chcielibyście kiedyś wyruszyć na wyprawę w kosmos? Zobaczyć z innej perspektywy to, co nas otacza? Bo wiecie, stojąc na ziemi widzimy otaczające nas piękno z bliska. Chociaż, niektóre miejsca wydają się okropne, np. zaniedbane miasta itd., ale gdy widzimy naszą planetę z kosmosu, zachwycamy się jej pięknem. Można więc wysnuć taki wniosek, że wszystko na zewnątrz może być piękne a w środku okazywać się zniszczone, taka mała aluzja do ludzi.; ) Zobaczcie krótki opis spostrzegania Ziemi z Księżyca:


No nic, miłego wieczorku, a tutaj coś może trochę związane z tematem: http://www.youtube.com/watch?v=43AFvREMHNw

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz