środa, 15 stycznia 2014

Bo nawet będąc w piekle nie płynę z nurtem.

Witajcie :)

  



"Nie liczę dni bez rozmów, zmieniam datę.." 





Jak leci? ;) 

U mnie całkiem cudaśnie! :p 
Wybaczcie mi moi drodzy, że zaniedbałam mojego bloga przez PRAWIE miesiąc.. To strasznie dużo czasu, no nie? Jednakże dzisiaj pełna motywacja i zabieram się za pisanie.


Wiecie co najgorsze jest w człowieku i jego psychice? Kiedy zatraci się w sobie, dochodzi do momentu w którym nie wie jak ma postąpić, żeby było dobrze. Najlepsze rozwiązanie może jednocześnie być tym najgorszym no ale.. potrzeba trochę czasu, żeby zauważyć czy postąpiliśmy dobrze. Prowadzi to za sobą różne konsekwencje, pamiętajcie jednak, że jesteśmy TYLKO ludźmi. Każde uczucie w nas, szczególnie te złe kiedy nie jest odpowiednio dopieszczane mija. Nie obwiniajcie się więc o to, że wybraliście źle bo wszystko ma dwie strony. Spróbujcie zobaczyć tą drugą- lepszą. 


Udanej nocy! :) 




1 komentarz:

  1. Warto było czekać ;) Kolejny tekst motywujący do działania, tylko samozaparcia we mnie jakoś mało ...

    OdpowiedzUsuń