poniedziałek, 20 stycznia 2014

Masz w sobie coś, co możesz pokazać tylko wybranym.

Witajcie Mili ;)




Z otchłani bólu, rozpaczy, niewiary po szczyty nieba, zrozumienia, wolności i chwały. Stratowany fortuny kołem wiem jedno: że to odległość pomiędzy górą a dołem jest pełnią.




Każdy dzień ma 86 400 sekund. W każdej sekundzie przechodzi przez głowę kilka myśli. Wyróżniamy te najważniejsze odsyłając inne do podświadomości. Ukryte myśli siedzą w nas bardzo głęboko dopóki ktoś ich nie odkopie. 

Dzisiaj zadaję sobie pytanie: kim jestem i kim byłam? 

Mimo, że wiem jak to wszystko siedzi we mnie i wiem co odpowiedzieć, to nie potrafię dobrać odpowiednich słów. Zniszczyło mnie wiele spraw. Ludzie, którzy nie odczuwają szczęścia nie potrafią myśleć racjonalnie. Teraz wszystko się zmienia, znowu jestem sobą.. Osobą za którą tęskniłam i tą, którą mnie poznaliście. Cieszę się, że życie biegnie dalej i że potrafię odkryć jak wiele się zmienia. Cieszę się, że właśnie ta SEKUNDA w której mogę ukryć uczucie powoduje, że ja się otwieram. Ta jedna, jedyna SEKUNDA powoduje, że moje życie odwraca się o 180 stopni i 200 gradów i wtedy idę tam, gdzie podświadomie chce dojść i czuję, że to jest własnie to o czym zawsze marzyłam. 


 Z tego miejsca dziękuję WSZYSTKIM osobom, które przewinęły się przez moje życie aż do teraz. Dziękuję Wam za zawody, za uśmiech, wsparcie, bycie przy mnie. Za rozmowę, za wygłupy, za kłótnie. 
Mimo iż z wieloma teraz już nie jest jak dawniej, ja o Was pamiętam. 
Każdy z Was kreuje moją historię. 


Może nasze drogi się rozejdą, może to już czas. Nigdy jednak nie zapomnę jak pozmienialiście mój świat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz