czwartek, 23 stycznia 2014

Trzeba czegoś nowego dokonać, by coś nowego zobaczyć.

Hello :)





Wszystko płynie.




No właśnie, moi drodzy- nic nie stoi w miejscu. Pisząc bloga przekazuję Wam swoje uczucia, jednak słowo pisane nigdy nie będzie się równało słowu mówionemu. Nigdy nie wyrazimy AŻ tak BARDZO tego co chcemy powiedzieć poprzez pisanie. Czytelnicy mogą różnie interpretować nasze przesłanie. Każde zdanie w myślach może brzmieć inaczej. Istotą jest potrafić odpowiednio dobrać słowa aby emocje nie zatraciły się między przerwami. 

Ja postanowiłam spróbować czegoś nowego. Wraz z Danielem nagrałam tekst z mojego poprzedniego posta aby pokazać Wam to, w jaki sposób ja odczuwam to co chcę przekazać. Uprzedzam, że nagranie jest nieco amatorskie bo wiadomo, że oboje nie jesteśmy specami od tego oraz nie mamy odpowiedniego sprzętu. Jednak chodzi tu o emocje. 

A teraz skup się...

Włącz tekst...

Zamknij oczy...

CZUJ..

   

+ Danielu- jeszcze raz wielkie dzięki! :)

Śpijcie dobrze.. :)





1 komentarz:

  1. Nie, to ja dziękuję Tobie :)
    Magia ... Niech się dzieje magia :)

    OdpowiedzUsuń