czwartek, 16 stycznia 2014

Do I wanna know?

Heja! ;)





It's just I'm constantly on the cusp of trying to kiss you..



Jak leci? :)


Wreszcie FERIE! ;) Tego własnie mi było trzeba, ten semestr był niesamowicie męczącym okresem dla mnie.. 


Wkraczam na nową drogę, jest pusta. Przeszkadza mi to? Ani trochę. Patrząc na to z mojej strony, ona wcale nie jest pusta. Jest pełna uczuć związanych z nowymi wyborami, nowymi przyzwyczajeniami i osobami. Wszystko co zostało w tyle już do mnie nie wróci. Nie chcę, żeby wracało. Codziennie zadręczam się tym co było- na mojej nowej ścieżce nie mam na to czasu. To co było zniknęło.. Ulotniło się i jest mi dobrze z tym tak jak jest. Zadziwiające, że jeszcze kilka tygodni temu powiedziałabym, że moje życie jest beznadziejne ale teraz właśnie czuję, że żyję. Nie tylko czuję, że żyję. Ja jestem życiem. 

Perspektywa z jaką patrzymy na sytuacje i świat zależy tylko od nas.
Odpowiedz sobie na pytanie czy właśnie TAK chcesz spędzić resztę życia, a potem bądź konsekwentny.
Ty jesteś życiem. 


Miłej nocy! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz