niedziela, 1 grudnia 2013

Oznaka słabości, złość- każdy jest na nią chory.

Cześć!





Świata nienormalność sprawia, że jestem normalny.




Jak leci? Wiecie co? Jesień to okropna pora roku. Wszystko jest szare i ponure, nastroje są popsute.. Trzeba wtedy poszukać trochę radości w sobie, ostatnie resztki po wakacjach i pokazać, że mimo iż jest źle to jednak mamy w sobie trochę tego optymizmu! Bo przecież zaraz się to skończy, będzie piękna wiosna i razem z nią będziemy budzić się do życia! :) 




Więc co? Więc smajl i do przodu! Bo kto zostaje w tyle, musi wszystko nadrabiać- a życia nadrobić się nie da, prawda!? :)



A tu macie dziecko szczęścia wśród balonów :3

2 komentarze:

  1. Czy jest może więcej zdjęć z akcji? ;)

    OdpowiedzUsuń