wtorek, 17 grudnia 2013

Nie ma uśmiechu i nie ma, nie ma słońca.

Hej!




Pomóż mi, błagam- tak bardzo tego chcę.Pomóż mi, błagam- jak możesz przytul mnie. 
                                               



Jak leci? :3

U mnie całkiem przyzwoicie.
Mama przyjechała, placka mi zrobiła. (dawno nie jadłam takich dobrych rzeczy, no)


Słońce- zwykła kula gazowa. Właśnie, czy aby na pewno zwykła? Nasza Ziemia jest nieobliczalna, pełna żywiołów, zjawisk, obrazów... Słońce to część świata, którą lubię oglądać. Pokazuje w pewien sposób oblicze ludzkie. Człowiek z natury jest promienny oraz uśmiechnięty.. Wiecie dlaczego w słoneczne dni ludzie są bardziej nastawieni optymistycznie do życia? Bo właśnie ono ma w sobie taką energię, którą dzieli się z nami. Gdybym miała wybór i możliwości- chciałabym być jednym z promyków słońca i dawać ludziom to, co ono daje. 






Brak komentarzy:

Prześlij komentarz