Hej!
Pomóż mi, błagam- tak bardzo tego chcę.Pomóż mi, błagam- jak możesz przytul mnie.
Jak leci? :3
U mnie całkiem przyzwoicie.
Mama przyjechała, placka mi zrobiła. (dawno nie jadłam takich dobrych rzeczy, no)
Słońce- zwykła kula gazowa. Właśnie, czy aby na pewno zwykła? Nasza Ziemia jest nieobliczalna, pełna żywiołów, zjawisk, obrazów... Słońce to część świata, którą lubię oglądać. Pokazuje w pewien sposób oblicze ludzkie. Człowiek z natury jest promienny oraz uśmiechnięty.. Wiecie dlaczego w słoneczne dni ludzie są bardziej nastawieni optymistycznie do życia? Bo właśnie ono ma w sobie taką energię, którą dzieli się z nami. Gdybym miała wybór i możliwości- chciałabym być jednym z promyków słońca i dawać ludziom to, co ono daje.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz