środa, 11 grudnia 2013

Chciałabym być kropką u boku słowa: Tak.

Witajcie,





Sama nie wiem czy lepiej zrobić krok w przepaść i liczyć na to, że na dole będzie opcja przeżycia, czy też po prostu stać na krawędzi i gapić się w otchłań.




Jak leci? :) 
Mam dużo nauki więc dzisiejszy post będzie (chyba) krótki, a zawartością jego będzie odpowiedź na pytanie "Czego nie chcesz czuć?". 



Jest wiele takich uczuć. Z pewnością, najważniejsze z nich, którego nie chciałabym czuć nigdy, jest nienawiść. Jest to najgorsze uczucie spośród wszystkich, które nas otacza i z pewnością najczęściej spotykane. Ludzie nienawidzą się praktycznie za nic, nie istnieje wg mnie powód do nienawiści drugiego człowieka- nawet wtedy, kiedy wyrządzi nam krzywdę. Trzeba wybaczać, prawda? Wiem, że to jest bardzo trudne ale Ty sam możesz popełnić błąd, którego wybaczyć nie chciałeś, a wtedy czego oczekujesz? No własnie. 

Kolejnym uczuciem, którego nie chcę czuć jest nietolerancja. Wszyscy jesteśmy tacy sami, bez względu na wyznanie, kolor skóry, poglądy. Każdy człowiek ma uczucia oraz rozum. Jeżeli nie jesteś tolerancyjny to pamiętaj- Twoja walka ze sposobem bycia danej osoby nic nie zmieni, ona dalej będzie taka sama, a Ty będziesz pełny nienawiści. To nie jest dobre. 

Nie chcę także czuć zazdrości, osoba, która chce abym czuła się o nią zazdrosna to osoba która najmniej na to zasługuje. 

Nie chcę czuć nieodwzajemnionej miłości. (O tym było w poprzednim poście więc możecie domyślić się dlaczego).

Ale również nie chcę czuć skurczu nogi! Największy ból! :D

A Wy, czego nie chcecie czuć? :)

P.s. Jeśli chcecie abym napisała o czymś konkretnym na blogu, np. moje zdanie na jakiś temat itp., możecie pisać do mnie na pocztę, w komentarzach a z pewnością postaram się urzeczywistnić Wasze prośby. 

Do napisania! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz