Hej.
Z góry na dół, jak z jedenastego piętra,gdy znasz to uczucie pękniętego serca.
Wiecie co najgorsze jest kiedy na kimś Wam zależy? Ten moment, kiedy macie ochotę się zabić, a ta osoba nie reaguje. Tzn. wtedy, kiedy nie możecie jej mieć przy sobie, porozmawiać z nią.. I zastanawiacie się z czego to wynika.. Hm.. z braku chęci? sympatii? Niestety nie możemy czytać w myślach innych i nigdy nie dowiemy się tego, czym kierowała się ta osoba.. Natomiast możemy kierować się intuicją, chociaż nieraz boleśnie zawodzi.
To wszystko na dzisiaj, trzymajcie się. Wkrótce się odezwę. :)
You're never alone, remember ;)
OdpowiedzUsuńThanks! :) Nice to hear.
Usuń