niedziela, 27 października 2013

Spokój w sobie znajduję im dalej jestem.. od domu..

Hej.. :)


"Zostaw cierpliwość dla mędrców, dzieci dla ojców, małżeństwa tym co zamiast pieprzenia chcą rozmów. I ku*wa pozwól żyć, tak po prostu, aż zacznę czuć jak Ty, tak po prostu.."
               


Jak leci? ; )
U mnie całkiem dobrze średnio.. ;) Dzisiejszy dzień spędziłam w zabytkowej kopalni w Zabrzu. Podobało mi się tam, super wycieczka.. Do czasu. :) Ale o tym może kiedyś. Jeszcze nie koniec dnia, niedługo wychodzę na dwór, a potem czeka mnie historia oraz wok- tak, to jest to. 

Nie napiszę dzisiaj nic mądrego, nie mam ochoty.. Czemu jest tak, że ludzie z czasem się odsuwają od siebie? Chodzą jak jakieś sinusoidy.. jak już są blisko to muszą się oddalić.. To jest nie tylko straszne ale dezorientujące.. Bo przepraszam bardzo, jesteś czy Cię nie ma? Będziesz? Czy po chwili znikniesz? Pamiętaj, życie to nie zabawa a ludzie, przyjaciele to nie tylko sposób na zajęcie czasu.. ;) Zadaj sobie pytanie: jestem dobrym przyjacielem? Można na mnie polegać? A potem głęboko to przemyśl, bo większość może się do tego nie przyzna głośno, ale w sobie będzie czuł jaka jest prawda. Wtedy nie trzeba się załamywać, wystarczy coś zmienić. Bo nikt nie będzie czekał aż dana osoba wreszcie zrozumie. Życie biegnie do przodu, więc nie pozwól żebyś został w tyle. 

Miłej niedzieli, Czytelniku. ;)  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz