środa, 30 października 2013

Co zostało z nas, garść jałowej ziemi? I czarne płatki zgliszczy kołysane siłą.. wiatru.

Cześć..


Jeśli czujesz, że musisz powiedz mi kilka gorzkich słów. Jeśli teraz mam wyjść już nie wrócę tu, już nie wrócę.. Od pęknięcia dzieli już tylko ukłucie..

Jak myślicie, co kształtuje nas samych? Zbyt często jest to opinia innych. Dlaczego zatracamy się w negatywnych spojrzeniach ludzi? Dlaczego zmieniamy się pod wpływem innych? Gdzie podziało się stwierdzenie, że najlepiej być sobą? Gdzie? 

Ludzie! Życie macie jedno.. Róbcie co chcecie, mówcie co chcecie i także myślcie o tym.. ale jednocześnie nie zabraniajcie innym robić tego samego.. Kiedy już nic nie zostanie po mnie, kiedy już nie będę mogła popełnić tego samego błędu  drugi raz bo będzie za późno to kto popełni go za mnie? Kto? 

Nie trać czasu na myślenie o tym co zrobiłeś źle.. Życie jest za krótkie. Żyj z myślą o tym, że jutro może być Twój ostatni dzień...


Miłej nocy.. 






2 komentarze:

  1. Ostatnie zdanie bym sparafrazował - żyj myśląc czy ten żywot jest godzien sam siebie; czy może nastał czas aby coś zmienić...

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak, o to po części mi chodziło.. jednak bardziej skupiam się na tym, że ludzie nie doceniają swojego życia a także pięknych chwil jakie przebiegają im przed oczami, kiedy oni są zaślepieni swoimi niepowodzeniami. Jednak dziękuję, cenna uwaga tajemniczy Danielu ;)

    OdpowiedzUsuń