Cześć! :>
Daj rękę, pójdziemy wstesz po naszych wspólnych śladach, pozwól, że poprowadzę Cię raz jeszcze.
Jak w tytule widzicie, to znowu ja. Może pierwszy raz widzisz tego bloga i zastanawiasz się, dlaczego znowu? Może jestem dla Ciebie nowością, ale dla tej małej grupy osób, która kiedyś przewinęła się przez mój blog, może okazać się, że jestem im znana. Równie dobrze, mogą chcieć wyjaśnień, dlaczego usunęłam bloga.
Wszystko się zmienia, codziennie ktoś umiera, ktoś się rodzi. Podejmujemy nowe decyzje. Z każdym nowym dniem mamy kolejne pomysły na siebie i na to, jak żyć. Nie jestem inna niż inni. W moim życiu także zaszło wiele zmian. Jedną z nich właśnie jest rozpoczęcie nowego bloga. Bo nie jestem już tą samą ja, którą byłam pare lat temu. Oczywiście, jestem dalej sobą, jednak moje mniemanie o świecie się dużo zmieniło.
Coś na dobry sen: http://www.youtube.com/watch?v=sZOejrGGBA4
Czekam z niecierpliwością na nowe wpisy. ;)
OdpowiedzUsuńhuehuehue przecztałam ;3 pozdrawia piękna blondyneczka z ławki obok z GIMBAZY ;*
OdpowiedzUsuńhahahha, pozdrawiam piękną blondyneczkę z ławki obok z Gimbazy :* :D
UsuńWitaj, tutaj Bebok :D
OdpowiedzUsuńNo cześć Beboszku :*
OdpowiedzUsuń