wtorek, 27 sierpnia 2013

Znowu ja :>

Cześć! :>


Daj rękę, pójdziemy wstesz po naszych wspólnych śladach, pozwól, że poprowadzę Cię raz jeszcze.

Jak w tytule widzicie, to znowu ja. Może pierwszy raz widzisz tego bloga i zastanawiasz się, dlaczego znowu? Może jestem dla Ciebie nowością, ale dla tej małej grupy osób, która kiedyś przewinęła się przez mój blog, może okazać się, że jestem im znana.  Równie dobrze, mogą chcieć wyjaśnień, dlaczego usunęłam bloga.



Wszystko się zmienia, codziennie ktoś umiera, ktoś się rodzi. Podejmujemy nowe decyzje. Z każdym nowym dniem mamy kolejne pomysły na siebie i na to, jak żyć. Nie jestem inna niż inni. W moim życiu także zaszło wiele zmian. Jedną z nich właśnie jest rozpoczęcie nowego bloga. Bo nie jestem już tą samą ja, którą byłam pare lat temu. Oczywiście, jestem dalej sobą, jednak moje mniemanie o świecie się dużo zmieniło. 
  

5 komentarzy:

  1. Czekam z niecierpliwością na nowe wpisy. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. huehuehue przecztałam ;3 pozdrawia piękna blondyneczka z ławki obok z GIMBAZY ;*

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. hahahha, pozdrawiam piękną blondyneczkę z ławki obok z Gimbazy :* :D

      Usuń
  3. Witaj, tutaj Bebok :D

    OdpowiedzUsuń