Ahoj!
-Czasem leżę w trawie i wcale mnie nie widać- mruknął Osiołek.-I świat jest taki ładny!A potem ktoś przychodzi i pyta:'jak się dziś czujesz?'I zaraz okazuje się, że okropnie.
Kończą się wakacje.. Jak je spędziliście?
Osobiście spędziłam je w bardzo miłym towarzystwie za co dziękuję osobom, które były ze mną przez te 2 miesiące. :* ;) Wiecie o kim mowa.. :>
Wczoraj był ciężki dzień, ale potrzebne czasem są ciężkie dni. Dzięki nim uświadamiamy sobie, jak ważne dla nas było coś, co teraz znaczy niewiele. To tak jakbyś powrócił do dzieciństwa, dawniej miałeś inne ideały, świat wydawał się dla Ciebie taki wielki.. i taki pokręcony, w pewnym sensie przyciągał Cię swoją tajemniczością.. :> Jednak potem dorosłeś i zrozumiałeś, że świat jest bardzo mały, że jest prosty.. że jest wiele wyjść z sytuacji i Twoja ciekawość zmalała. Bo zrozumiałeś, że nie jesteś już uzależniony od nikogo, teraz jesteś sobą i możesz zrobić wszystko. :>
A teraz coś dla tych, którzy opisują całe swoje życie na facebooku. Paradoksalne? ; )
Miłego dnia. :> A tutaj jedna z moich ulubionych piosenek: http://www.youtube.com/watch?v=PPtSKimbjOU

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz