środa, 25 grudnia 2013

Wyciągnij rękę, może wreszcie dostaniesz to co dobre i piękne! :)

Cześć! :)




Ile jeszcze rąk, ile jeszcze serc trzeba żeby ruszyć świat o centymetra ćwierć? 




Nie pisałam przed świętami, trochę trzeba było pomóc mamie w przygotowaniach więc czasu nie było na to. Poza tym wiecie, komu chce się cokolwiek robić jak można nie robić nic? :D

Korzystając z okazji, wszystkim czytelnikom, którym nie złożyłam jeszcze życzeń osobiście:

Wesołych, rodzinnych świąt- a w sumie już resztki, uśmiechu na twarzy ale także życzę Wam:
- samozaparcia, żebyście mierzyli wysoko i wspinali się jak najwyżej! Spełniajcie marzenia bo to najważniejsze :3
- szczęścia, żebyście starali się dać je innym ale także sobie! :)
- zdroowia, dużo zdrowia

NO I KOCHANI!
UDANEGO SYLWESTRA! :3

P.S. Byliście w tym roku grzeczni? ;>


Święta to taki czas wybaczania, prawda? 
Zapomnijmy o wszystkim co złe, liczy się to co teraz. Rany zawsze zostaną ale mimo to: PRZEBACZ. :) Wtedy życie stanie się łatwiejsze.. ;) 

A tutaj macie świąteczne zdjęcie, tak, wiem, że rozmazane ale no niestety moja rodzina nie ma talentu fotograficznego! :D 









1 komentarz:

  1. Uśmiechnięta Karolinka :D nawet rozmazana piękna ;)

    OdpowiedzUsuń