Czejo :D
Ważne są w życiu marzenia, teraz już wiem. Ważne bym w życiu miał cel. Nie mam nic do stracenia, nic nie zatrzyma już mnie!
Każdy ma jakieś marzenia, moim jest np. zwiedzenie świata.. M.in. chciałabym pojechać na Malediwy, hm.. w sumie miał rację ten, kto stwierdził, że małe jest piękne.. :> Sami zobaczcie:
Na zdjęciu przedstawiony został największy kurort na Malediwach, czy nie wygląda jak raj na ziemi? :D Dobrze, że jeszcze takie miejsca istnieją. :D
A tutaj coś dla Was na pogrążenie się w marzeniach, miłego dnia: http://www.youtube.com/watch?v=oFLItoOlY54
I jeszcze małe pozdrowienia dla świetnego kumpla :D Wiem, że lubisz czytać mój blog, Gregory. ;>

Nie lubię!
OdpowiedzUsuńTak sobie mów! :p
OdpowiedzUsuń