Hej :)
"Jedna przed nami przyszłość. Te same prawa mamy: do szczęścia i miłości, do smutku i zabawy.Płaczemy gdy nas ranią, kochamy też tak samo."
Chodzi generalnie o to, żeby nie dać się zmanipulować społeczeństwu. Możemy różnić się wyglądem, wyznaniem, pochodzeniem, poglądami, sposbem na życie ale każdy z nas, BEZ WYJĄTKU tak samo się smuci, tak samo śmieje, tak samo płacze, tak samo uśmiecha. Wszyscy czujemy. Nie chodzi o to, że każdy z nas na zewnątrz jest inny, wnętrze wszyscy mamy takie samo..
Beboku ! Nie dałaś znać, że blog odżył :D
OdpowiedzUsuńNo coś mnie natchnęło. :)
OdpowiedzUsuń