środa, 9 kwietnia 2014

Otoczmy się ciepłem! :)

Hejo :>

 

Love, sweet love. :)




Znacie to uczucie, kiedy jesteście szczęśliwi? Każdy dzień staje się łatwiejszy, każda nowa decyzja staje się łatwiejsza do podjęcia. Świat robi się kolorowy, dostrzegamy szczęście tam, gdzie wcześniej go nie było. Znacie to uczucie, kiedy patrzycie w czyjeś oczy i myślicie sobie, że lepiej być nie może? Wszystko się wtedy zatrzymuje i liczy się tylko to, że ta osoba jest przy nas i nas kocha. Daje nam największy skarb jaki człowiek może dać drugiemu- miłość.

Twierdzisz, że prawdziwej miłości nie ma? 

Czasami warto zmienić swoje nastawienie do pewnych spraw. Musimy siebie szanować, wtedy inni będą odpłacać się tym samym. Bo kiedy zaczniemy w siebie wierzyć, odnajdziemy drogę.. Przekonamy się czego oczekujemy od życia i od drugiej osoby, a wtedy poznanie prawdziwej miłości będzie tylko kwestią czasu. Każda część nas ma początek w naszej duszy, w naszych myślach. Od nas zależy czy pozwolimy się tej części rozwinąć. 


Serdeczne pozdrowienia dla Daniela, który pilnie śledzi mojego bloga i mnie mobilizuje do pisania! :D Heey, bez Ciebie nie byłoby tu połowy postów... :o

I pozdrowienia dla Patrysia, bo Ty sprawiasz, że chce się żyć :* :>




 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz