Hejo,
W kolorze Twojej krwi tkwi symbol i odpowiedź, daj się ponieść.
Jak leci?
Dzisiejszy dzień rozpoczęłam bardzo szybko, wstałam po 7 chwile, wyspana. Nie miałam nic do roboty, a więc mój umysł przejęły myśli. Uświadomiłam sobie jak bardzo brakuje mi rodziny- mamy, która jest blisko i zawsze pomoże; rodzeństwa które potrafi zdenerwować ale też rozbawić.. itd.
Przyzwyczajenie do ich nieobecności nie zwalnia mnie z poczucia tęsknoty. Do takiego uczucia, że chciałoby się, żeby mama okazała miłość.. Nie tylko te kilka dni w roku kiedy mam okazję u niej być, ale przez cały rok.. Ci, którzy mówią, że chcą wkroczyć w dorosłość, radzić sobie bez rodziców nie wiedzą jak bardzo właśnie może brakować człowiekowi ich bliskości. Właśnie, na tym przykładzie chyba najlepiej stwierdzić, że doceniamy coś dopóki to mamy. Pomyśl sobie teraz czy szanujesz swoich rodziców? Doceniasz ich pracę i trud jaki wkładają w to abyś się mógł dobrze rozwijać? Nie zapominaj, że rodzice też popełniają błędy.. To tylko ludzie, których nieraz przerasta fakt, że są odpowiedzialni za czyjeś życie.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz